سوالات رایج بخش زبان انگلیسی

1چه تضمینی هست که 3 ماهه یاد بگیرم؟ اصلاً چطور این روش یعنی یادگیری مکالمه در 3 ماه امکان پذیر هست؟
فرآیند یادگیری مکالمه در 3 ماه به دلیل استفاده ی همه جانبه از زبان انگلیسی به مدت 90 روز در زندگی افراد است به این معنی که افرادی که قصد یادگیری مکالمه انگلیسی را دارند می بایست 3 ماه به صورت روزانه بیش از 10 ساعت ذهن خود را درگیر موضوع زبان انگلیسی کنند و هر اتفاقی که در اطرافشان می افتد(از قبیل دیدن اجسام،اخبار،اعمال،گفتار و رفتار خود و دیگران) را به انگلیسی تبدیل کنند. واضح است که فرد زبان آموز مهارت تبدیل جملات را به انگلیسی ندارد بنابراین زبان آموز با همراه داشتن دفترچه ی یادداشت در طول 3 ماه اتفاقات اطراف خود را یادداشت می کند و در جلسه کلاس با همراهی مدرس خود به ترجمه و استفاده درست آن ها می پردازد. قطعاً تمامی آنچه یک فرد برای مکالمه در زندگی روزمره نیاز دارد در مدت زمان 3 ماه در اطراف او اتفاق می افتند و با این تمرین می تواند با همراهی استادی مسلط بر زبان انگلیسی و شیوه های آموزش به مکالمات اصلی روزمره انگلیسی مسلط شود.
2کلاسهای مکالمه در 3 ماه مناسب چه سنی و چه افرادی می شود؟
تمامی افرادی که بالای سن 16 سالگی هستند و آشنایی حداقلی (تسلط بر حروف نویسی و خواندن و آشنایی مقدماتی با کلمات ابتدایی و معنای آن ها مثل کلمات I,You,Help,Goو ... که در دوران راهنمایی آموخته اند) بر زبان انگلیسی دارند می توانند در دوره های 3 ماهه شرکت کنند.
3از چه کتابهایی برای آموزش زبان استفاده می کنید؟
در دوره های ترمیک، کتاب های Touch stone و برای کلاسهای مکالمه فشرده (مکالمه در 3 ماه) از کتب مکالمه+گرامر در 60 روز (کتاب مقدماتی تا متوسطه برای آموزش مکالمه، کتاب متوسطه تا فوق پیشرفته برای آموزش تکمیل مکالمه و آموزش 100 درصدی گرامر، کتاب 1200 عبارت کاربردی روزمره در زبان انگلیسی و کتاب 60 نکته برای دریافت آیلتس 7 در 60 روز برای دوره ی آیلتس) استفاده می گردند که همه کتب توسط مؤسس گروه آموزشی جناب آقای دکتر بهنام محقق تألیف گردیده اند.
4در چه زمینه هایی آموزش زبان دارید؟
آموزش زبان انگلیسی به روش ترمیک، مکالمه زبان انگلیسی، آزمون های بین المللی تافل و آیلتس، زبان انگلیسی برای سفرهای خارجی از روشهای آموزشی دپارتمان زبان گروه آموزشی دکتر محقق است.
5آیا برای دوره های زبان انگلیسی مدارک معتبر نیز صادر می کنید؟
این گروه آموزشی تنها مرکز آموزش زبان انگلیسی در کشور می باشد که از 2 سازمان آموزش و پرورش و شهرداری تهران به طور همزمان مجوز فعالیت داشته و مدرکی که در رابطه با رشته های خود صادر می کند مورد تأیید آموزش و پرورش و همچنین شهرداری تهران می باشند.
6چه سنی را برای آموزش زبان مناسب می دانید؟
یادگیری زبان انگلیسی را می توان از خردسالی برای فرزندان خود آغاز کنید، البته حتماً توجه داشته باشید که سبک آموزش مرتبط با هر گروه سنی منحصر به فرد و قابل توجه است. ضمناً برای بزرگسالان نیز در یادگیری زبان محدودیت سنی وجود ندارد و زبان آموزان بالای 70 سال نیز به خوبی توانسته اند انگلیسی یاد بگیرند.
7سبک خاص تدریس دپارتمان زبان شما چیست؟
دپارتمان زبان انگلیسی گروه آموزشی دکتر محقق افتخار دارد تا روشهای منحصر به فردی را برای گروه های مختلفی ارائه دهد که شامل موارد زیر می شوند: - آموزش زبان انگلیسی با روش سریع و آسان به افراد سالخورده - آموزش زبان انگلیسی سفری برای افراد با سواد انگلیسی صفر - آموزش مکالمه زبان انگلیسی در 3 ماه برای بزرگسالان با دانش حداقلی از زبان - آموزش تخصصی زبان انگلیسی به خردسالان بالای 3 سال - برگزاری دوره های Free discussionبه صورت هفتگی - استفاده از استاد آمریکایی در جلسات هفتگی کلاسها - برگزاری آزمونهای بین المللی شبیه سازی شده
8آیا در کلاسهای شما فقط انگلیسی صحبت می شود و همه چیز به زبان انگلیسی آموزش داده می شود؟
پاسخ خیر است. در کلاسهای زبان انگلیسی دپارتمان زبان گروه آموزشی دکتر محقق با توجه به سطح زبان آموزان به صورت تدریجی کلاسها به سوی انگلیسی صحبت کردن حرکت می کنند و هر چه سطوح بالاتر باشد کلاسها بیشتر انگلیسی هستند. ضمناً در کلاسها، حتی در سطوح بالا نیز، گرامر به زبان فارسی تدریس می شود تا براحتی برای زبان آموزان قابل درک باشد، تسلط بالای زبان آموزان پس از مدت زمان کوتاه آموزش گواهی بر صحت این روش است.
9کلاسهای مکالمه خصوصی یا هستند یا عمومی؟
به هر دو صورت قابل برگزاری هستند.در واقع کلاسهای خصوصی، نیمه خصوصی (3 الی 5 نفره) و عمومی قابل برگزاری هستند. ضمناً امکان داشتن کلاسهای عمومی و نیمه خصوصی در ادارات، دانشگاه ها، سازمان ها و مدارس نیز با هماهنگی گروه آموزشی امکان پذیر است.
10 چه تضمینی برای آموزش زبان انگلیسی مجموعه های شما وجود دارد؟
در صورت ثبت نام و داشتن کلاسهای تضمینی می توانید از مسئولین ثبت نام برگه ی تضمین بازگشت 10 درصدی وجه ثبت نام در صورت عدم کارآیی کلاسها را دریافت کنید و علاوه بر شهریه پرداختی 10 درصد بابت ضرر و زیان خود نیز بیشتر از شهریه اصلی دریافت داشته باشید. واضح است که در صورتی تضمین اجرا خواهد شد که زبان آموزان طبق فرآیند خواسته شده پیش بروند اما یادگیری کامل برایشان میسر نشود.

سوالات رایج بخش مدیریت و موفقیت

11) چه کسانی متولی آموزش این دوره ها هستند و چه تخصصی در این زمینه دارند؟
متولی اصلی آموزش این دوره دکتر بهنام محقق دارای مدرک دکتری مدیریت اجرایی DBA از دانشگاه تهران و مؤلف کتاب های حوزه مدیریت و اصول موفقیت هستند و در حوزه ی آموزش از اساتید برجسته ی دانشگاه تهران همکاری گرفته شده است.
22) چه خدماتی در حوزه ی آموزش مدیریت انجام می گیرد؟
آموزش های تخصصی و عمومی بازاریابی، فروش، اصول مدیریت رفتاری، مدیریت سازمانی، برنامه ریزی، هدف گزاری، مدیریت رفتار و روابط گردانی، مدیریت زمان، بودجه بندی، کنترل هزینه و درآمدزایی، سرمایه گذاری هوشمند، استخدام نیروی متخصص، سنجش رشد عملکرد خلاقیت سازمانی، تأمین سرمایه، روشهای کسب منافع مشترک، ارتباطات میان سازمانی و ... از دوره های مرتبط با حوزه مدیریت هستند که بصورتی کاملاً حرفه ای و با استفاده از نوین ترین روشهای بین المللی منتقل می گردند.
31) چه کارگاه هایی در رابطه با مدیریت برگزار می شوند؟
هم اکنون کارگاه واکسن فقر، آمپول دلار با آماده سازی افراد و رشد و آموزش، سرمایه گذاری و تأمین سرمایه، فرآیند شغل یابی، کنترل هزینه و رشد درآمد با تعهدات تضمینی در حال برگزاری است.
44) چطور می توان با کارگاه های واکسن فقر، آمپول دلار آشنایی بیشتری داشت؟
در سمینارهای رایگان واکسن فقر، آمپول دلار که به صورت ماهیانه برگزار می گردد، اطلاعات بسیار زیاد و مشخصی در رابطه با این کارگاه ها منتقل می گردد.
5 5) آیا مشاوره های فردی در حوزه رشد کسب و کار نیز امکان پذیر است؟
گرفتن مشاوره های فردی، سازمانی و بین سازمانی در حوزه کسب و کار، سرمایه گذاری، رشد درآمد و کنترل هزینه، بازاریابی، فروش، روابط عمومی کسب و کار و ... به افراد و شرکت ها امکان پذیر است.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سوالات رایج بخش روان شناسی

11) جلسات مشاوره خصوصی هستند یا گروهی؟
جلسات مشاوره به صورت خصوصی برگزار می شوند و جلسات کارگاه ها بصورت گروهی هستند.
21) مدت زمان جلسات چقدر هستند؟
جلسات خصوصی با توجه به مورد مشاوره بین 45 الی 75 دقیقه و جلسات گروهی با توجه به نوع کارگاه ها از 2 ساعت الی 14 ساعته هستند.
31) آیا جلسات زوج درمانی هم برگزار می کنید؟
بله، جلسات زوج درمانی از بررسی زوجین تا حل مشکلات برگزار می شود که هم به صورت دو نفره و هم به صورت گروهی برای زوج ها به شکل عمومی برگزار می شود.
44) با حضور در کارگاه های شخصیت شناسی، آیا به حل مشکلات نیز می پردازید یا فقط آشنایی با مشکلات مطرح می شود؟
در جلسات شخصیت شناسی علاوه بر آشنایی همه جانبه با ریشه های مشکلات فکری، حسی، کلامی و رفتاری در افراد، به ارائه راه حل های عملی آسان و فوری پرداخته می شود که با پیگیری کارگروه شخصیت شناسی تلاش برای اصلاح فکر، گفتار و رفتار محقق می گردد.
51) آیا افرادی که در این کارگاه ها شرکت کرده اند از این کارگاه ها نتیجه گرفته اند؟
تعداد زیادی از افراد در این کارگاه ها شرکت داشته اند و تمامی افرادی که با تمایل شخصی وارد فضا شده اند (بدون فشار اطرافیان و خانواده) و به انجام حداقل تمرینات پرداخته اند توانسته اند رشد فکری، حسی، گفتاری و رفتاری را تجربه کنند.