کتاب 1200عبارت کاملا ضروری و کاربردی روزمره انگلیسی در 60 روز اثر دکتر بهنام محقق


انگلیسی فکر کنید و انگلیسی صحبت کنید.
با 1200 عبارت کاملا زنده آمریکایی و درون متن که با ترجمه فارسی و فایل صوتی دو زبانه همراه است می توانید عباراتی را یاد گرفته و بکار ببرید که هر آمریکایی به شکل روزمره در مکالمات و نوشتار نیمه رسمی خود بکار می برد.
با دانستن این عبارات شما به یک شبه انگلیسی زبان تبدیل می شوید زیرا عبارات را درون متونی یاد میگیرید که به صورت روزانه در محاورات و فضاهای مختلف در کشورهای انگلیسی زبان درحال استفاده هستند.
مزیت این کتاب داشتن متن انگلیسی ، برجسته شدن 1200 عبارات کاربردی در متن ، ترجمه متون و برجسته شدن تمامی معانی 1200 عبارات کاربردی به فارسی به همراه فایل صوتی انگلیسی با گوینده آمریکایی و فایل صوتی دو زبان انگلیسی است. با خواندن این کتاب به رویای انگلیسی فکر کردن و انگلیسی صحبت کردن تحقق ببخشید.
این کتاب مناسب برای تمامی گروه های سنی است.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

آموزش زبان انگلیسی ویژه بزرگسالان سطح پایه در 60 روز اثر دکتر بهنام محقق


آموزش زبان انگلیسی از حروف الفبای انگلیسی تا سطح مبتدی برای بزرگسالان همیشه با درگیری و چالش کتاب های کودکانه مواجه بوده است. اما این کتاب برای اولین بار در ایران مشکل یادگیری زبان انگلیسی برای بزرگسالانی که از ابتدا می خواهند انگلیسی یاد بگیرد و حتی با الفبای انگلیسی هم آشنایی ندارند را با ارائه کتابی برای بزرگسالان با شکل مناسب و روش متناسب با سن ایشان حل کرده است.
با خواندن این کتاب به اندازه یادگیری 3 سال دوران مدرسه از حروف انگلیسی تا مقدمات روزمره و مکالمات ابتدایی آشنا می شوید و سپس آمادگی شرکت در کلاسهای عمومی بزرگسالان حتی کلاسهای فشرده را خواهید داشت. از سویی می توانید با یادگیری مکالمات ابتدایی نیازهای اولیه خود را در سفرهای خارجی را نیز به راحتی برطرف کنید.
این کتاب مناسب برای تمامی گروه های سنی است.

مکالمه زبان انگلیسی + گرامر در 60 روز: دوره مقدماتی تا متوسطه اثر بهنام محقق ویرایش چهارم


پر فروش ترین کتاب زبان انگلیسی سال ۹۸ کشور که توسط یک ایرانی نوشته شده است
یادگیری زبان انگلیسی و به ویژه مکالمه کردن بسیار آسان ، قابل دسترسی برای همه افراد و امکان پذیر در زمان کوتاه است. اگر روش درستی را برای یادگیری زبان انگلیسی انتخاب کنیم که البته حتما می بایست روی مهارت های مکالمه (به عنوان بخش شیرین یادگیری هر زبان) تمرکز شود، هرکس می تواند با صرف زمانی کوتاه در حد 2 ساعت در روز و با گذراندن مدت زمان 60 روز به حد مورد قبولی از مکالمات روزانه و کاربردی زبان انگلیسی دست یابد.
کتاب مکالمه + گرامر در 60 روز می تواند نیاز مکالمه و گرامر شما را در سطوح مقدماتی تا متوسطه برطرف نموده و شما را آماده مطالعه کتاب مکالمه + گرامر در 60 روز دوره متوسطه تا فوق پیشرفته نماید.
با مطالعه هر دو کتاب معادل 5 سال کلاس رفتن، انگلیسی مکالمه محور و دقیق همراه با تمام گرامرهای لازمه برای تمام آزمون های بین المللی را می آموزید.
این کتاب مناسب برای تمامی گروه های سنی است.

مکالمه زبان انگلیسی + گرامر در 60 روز دوره متوسطه تا فوق پیشرفته اثر دکتر بهنام محقق


افرادی که سطوح مقدماتی تا متوسطه زبان انگلیسی را طی کرده اند ( برخی از زبان آموزان با روش مکالمه + گرامر زبان انگلیسی در 60 روز به یادگیری مقدماتی تا متوسطه زبان پرداخته اند.) و اکنون نیازمند منبعی جامع از گرامر ، لغات کاربری موضوعی ،ریشه های لغات و عبارات انگلیسی ، اصطلاحات و ضرب والمثل ها و فایل های شنیداری هستند تا خود را برای مکالمه پیشرفته و تسلط بر زبان انگلیسی و همچنین کسب بهترین رتبه ی مدارک بین المللی زبان آماده کنند.
پیشنهاد ما کتاب مکالمه زبان +گرامر در 60 روز دوره متوسطه تا فوق پیشرفته است. با سری آموزشی مکالمه زبان +گرامر در 60 روز یادگیری زبان انگلیسی خود را بیمه کنید.
این کتاب مناسب برای تمامی گروه های سنی است.

کتاب خروج از بدهی و رسیدن به اوج ثروت با 60 راز اثر دکتر بهنام محقق و برایان تریسی انتشارات جاودانه


در کتاب حاضر،آقای برایان تریسی به بررسی علل بدهکار شدن در افراد پرداخته و البته به شکلی بسیار کلی صرفا تمایل به خرج کردن که در قالب خرید و پرداخت نقدی و از طریق کارت های اعتباری است اشاره میکند و راه حل هایی برای این موضوعات ارائه می نماید.
در این بخش از کتاب میخواهیم ابتدا به بررسی و نقد این علل و راه حل ها پرداخته و در ضمن با توجه به اینکه نظرات آقای تریسی بیشتر در رابطه با جامعه آمریکا و مطابق با فرهنگ و ضوابط کشور خودمان در نظر بگیریم.
چکیده آنچه که آقای برایان تریسی به عنوان علل بدهکار شدن در این کتاب برمیشمارد به شرح زیر میباشد:
1. نداشتن برنامه مشخص درآمدی
2. نداشتن برنامه معین هزینه ها
3. ندانستن اطلاعات مالی خود به طور شفاف و...
اما آنچه که در جامعه ایران به عنوان علل بدهکار شدن افراد اهمیت دارد بسیار از جامعه امریکا متفاوت است.
نویسنده اصلی کتاب( دکتر بهنام محقق روانشناس، جامعه شناس و فارغ التحصیل مدیریت و با سابقه مدیریت 15 ساله) پس از تحقیقات گسترده در حوزه روانشناسی، جامعه شناسی در بخش دوم این کتاب برای رفع علل بدهکار شدن و مدیریت به بیان 60 راز ارزشمند خروج از بدهی و رسیدن به اوج ثروت در جامعه ایران میپردازد و راهکارهای آسان، عملی و در دسترس برای افراد را ارائه میکند.
این کتاب مناسب برای تمامی گروه های سنی است.

کتاب شخصیت شناسی از طریق اینیاگرام اثر بهنام محقق انتشارات جاودانه


شناختن خود و دیگران و دانستن علایق و استعداد های افراد همیشه و برای همه جذابیت های خاصی داشته است. با شناختن ویژگی های تیپ های مختلف شخصیتی می توانیم الگوی دقیقی از شخصیت خود پیدا کرده و مسیر رشد ، شادمانی و موفقیت را طی نماییم.
کتاب شخصیت شناسی ، افراد مختلف را در دسته های گوناگونی قرار می دهد که قطعا با خواندن کتاب می توانید خود و دیگران را در یکی از این تیپ های شخصیتی گذاشته و ویژگی های آن ها را درک کنید.
کتاب دارای متن فارسی و انگلیسی و فایل صوتی با گوینده آمریکایی بوده و نه تنها کتابی روانشناسانه است بلکه به یادگیری زبان انگلیسی نیز کمک می نماید.
با خواندن این کتاب ، حس خوب شناخت خود و دیگران را تجربه خواهید کرد و به جذب افراد و جلب ارتباطات مایل می شوید.

کاهش وزن 4/5 کیلو در 30 روز اثر بهنام محقق انتشارات جاودانه


کم کردن وزن یکی از بزرگترین دغدغه های افراد در زندگی مدرن امروز است.
استفاده از رژیم های سخت و ورزش های سنگین برای افرادی که علاقه زیادی به خوردنی های خوشمزه دارند، طاقت فرسا و بسیار رنج آور است.
اما روش های بسیار آسان تری هم برای کاهش وزن و رسیدن به وزن ایده آل برای شما وجود دارد، با نوشیدن آب مناسب و زمانبندی صحیح مصرف آب و استفاده منظم از سیب و البته شناخت درست چاق کننده ها و روش های کنترل کننده وزن ، شما می توانید بدون حذف کردن غذاهای خوشمزه و مورد علاقه خود و بدون دردسر هرماه 4.5 کیلوگرم وزن کم کنید.
مترجم و نویسنده کتاب، جناب آقای دکتر بهنام محقق، روان شناس بوده و سالها روی موضوعات مرتبط با سلامت ، جسم و روحیات افراد کار عمیق انجام داده است.
بخش دوم کتاب نیز از بهترین روش کاهش وزن در سال 2011 .الگو برداری شده است ، بدون سختی می توانید با خواندن کتاب و عمل به آن وزن کم کنید

کتاب 60 راز داشتن فرزندی نابغه و شاد اثر دکتر بهنام محقق انتشارات جاودانه

در شرایطی که جامعه جهانی از هرجهت در حال رشد کردن و تکنولوژی در تمام ابعاد خود وارد زندگی بشر گردیده است و خانواده ها را نیز به مانند هرگروه اجتماعی دیگر تحت تاثیر قرار داده است، به نظر میرسد والدین بیش از هر زمان دیگری در روابطشان با فرزندان خود نیازمند داشتن اطلاعاتی مفید بوده و در صورت داشتن چنین اطلاعاتی می توانند هم روابط گرم و مفید خانوادگی را گسترش داده و هم جوامعی با افرادی کارآمدتر و اخلاق مدارتر داشته باشند و روی یکدیگر تاثیرات مثبت فراوانی بگذارند.
چه کسانی باید این کتاب را مطالعه کنند:
پیشنهاد من مطالعه کتاب برای تمامی بزرگسالان است. از آنجایی که ما به عنوان بزرگسال یا خودمان دارای فرزندانی هستیم و یا اطرافیانمان فرزندانی دارند که می بایست همراه با پدر و مادر و اعضای خانواده (همه افرادی که با بچه ها زندگی می کنند و یا ارتباط زیادی دارند) به رشد این فرزندان بپردازیم.
در صورتی که یک مدرس، مربی یا مدیر هستید که با کودکان و نوجوانان سروکار دارید حتما پس از خواندن کتاب به اقدامات عملی این نکات بپردازید.
چگونه از کتاب استفاده کنیم: برای هر شخصی که این کتاب را مطالعه می کند این توصیه را دارم که ابتدا یک بار تمامی مطالب را بخواند و سپس با خواندن هر نکته به اقدام عملی و تمرین کردن نکته به نکته و شروع ارتباط جدید با کودکان مبادرت ورزد.
صحبت از کودکان در چه سنی است؟
این کتاب شیوه های فرزندپروری را به طور کلی مورد بررسی قرار می دهد و به تفکیک سنی کودکان نپرداخته است اما در رابطه با برخی نکات، درون متن به سنین کودکان و نوجوانان اشاره کرده است.

کتاب مدیریت همه جانبه

60 نکته کلیدی در مدیریت فردی و کسب و کار
آنچه در این کتاب می آید حاصل مطالعه بیش از هزار کتاب مدیریتی به زبان اصلی و ترجمه سابقه کارآفرینی و مدیریت مراکز مختلف کسب و کار و مدت بیش از ۱۵ سال به شکلی مستقیم و غیرمستقیم تحصیل در رشته مدیریت اجرایی در دانشگاه تهران حضور در سمینار مرتبط با موضوعات مدیریت و همکاری با سازمانهای خصوصی و دولتی بیشمار طی سال های اخیر می باشد

کتاب 60 راهکار برای رفع عادات تنبلی

کتاب فوق به ارائه 60 راهکار فوری، ساده و قطعی برای رفع عادات تنبلی شما در مدت زمان 30 روز می پردازد که با رعایت آن می توانید به سادگی و در سریع ترین زمان ممکن سبک زندگی خودتان را متحول سازید و از تنبلی رهایی یابید.

کتاب 60 راهکار برای مثبت اندیش شدن و رفع عادات منفی بینی

کتاب فوق در طی مدت زمان سی روز به شما 60 راهکار کاملا عملی، ساده و قطعی را آموزش می دهد تا بتوانید به آسانی مثبت اندیش شوید و عادات منفی بینی و کمال گرایی خودتان را کنار بگذارید.

کتاب 3500 عبارت کاملاً کاربردی و ضروری در 120 روز

30 راز و مهارت کلیدی برای گرفتن نمره 7.5 و بالاتر در بخش reading آیلتس آکادمیک

45 راز و مهارت کلیدی برای گرفتن نمره 7.5 و بالاتر در بخش نوشتار ask2 آیلتس

50 راز و مهارت کلیدی برای گرفتن نمره 7.5 و بالاتر در listening آیلتس

50 راز و مهارت کلیدی برای گرفتن نمره 7.5 و بالاتر در بخش گفتار آیلتس

250 واژه ضروری برای گرفتن نمره 9 آیلتس

مجموعه کتابهای آیلتس + کتاب 250 واژه ضروری برای گرفتن نمره 9 آیلتس