مکالمه زبان انگلیسی در 3 ماه
مکالمه زبان انگلیسی در 3 ماه
سپتامبر 5, 2019

کارگاه واکسن فقر-آمپول دلار

معرفی دوره

در این کارگاه کاملاً تضمین شده که با همکاری اساتید محترم دانشگاه های علامه طباطبائی، آزاد و دانشگاه تهران برگزار می گردد و برای بخشی از کارگاه از حضور اساتید رده بالای این دانشگاه ها استفاده می شود، برای رسیدن افراد به شرایطی که تمکن مالی بالایی داشته باشند برنامه ریزی شده است.
این کارگاه 2 ساله در 3 بخش برگزار می گردد که بخش اول شامل آماده سازی و خود شناسی است و مهمترین بخش کارگاه ها محسوب می گردد که 6 ماه به طول می انجامد.
در این دوره تمامی آنالیز های لازمه روی افراد انجام گرفته و به رفع نواقص شخصیتی، کارکردی و ترس های درونی افراد پرداخته می شود. همچنین به کشف استعدادهای درونی، انواع هوش و رشد نقاط قوت فردی و اجتماعی شرکت کنندگان مبادرت ورزیده می شود.
در بخش دوم کارگاه واکسن فقر، آمپول دلار که حدوداً یکسال به طول می انجامد پیش از 4000 کتاب و درس آموزشی مرتبط با رشد و موفقیت در حوزه های مدیریت، روان شناسی، بازاریابی، نوشتن حرفه ای، جامعه شناسی و ... توسط اساتید برجسته به افراد منتقل می شود.
در بخش سوم کارگاه، تیم بندی افراد با توجه به استعداد و نقاط ویژه فردی-اجتماعی شان صورت می گیرد که در این مرحله شروع فعالیت های قطعی عملی افراد را شامل می شود و در صورت نیاز به سرمایه گذاری کار گروه این موضوع را برای تیم ها تأمین می نماید.
هزینه های دوره ها و شیوه پرداخت به صورت فصلی معین می شوند و البته با شرایط مختلف افراد منعطف خواهند بود.

شرایط شرکت در این دوره:

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در دوره فوق کافیست تا نام و نام خانوادگی خود را به شماره 09999802868 پیامک کنید.

نحوه ثبت نام:

این کارگاه برای افراد بالای 13 سال برگزار می گردد.