معرفی دپارتمان زبان انگلیسی

مجموعه زبان انگلیسی گروه آموزشی دکتر محقق با بهره گرفتن از اساتید برجسته و با استفاده از متدهای آموزشی منحصر به فرد به عنوان تنها مرکز تخصصی زبان انگلیسی در ایران است که کتاب های دوره ای خود را برای تدریس زبان انگلیسی بکار می گیرد.
در این آکادمی تخصصی زبان انگلیسی، دوره ها بصورت ترمیک و فشرده و برای گروه های سنی خردسالان، کودکان، نوجوانان و بزرگسالان برای خانم ها و آقایان برگزار می گردد. زبان آموزان در سریع ترین زمان ممکن و با آسان ترین روش های یادگیری از پایه تا بالاترین مقاطع و امادگی برای آزمون های بین المللی IELTS و TOEFL و همچنین دوره های تربیت مدرس TTC امکان همراهی، آموزش و مشاوره رایگان را خواهند داشت.
در دپارتمان زبان های خارجی این گروه آموزشی علاوه بر زبان انگلیسی، خدمات آموزشی، زبان های آلمانی، فرانسه، اسپانیایی و ترکی استانبولی نیز به زبان آموزان ارائه می گردد.
دپارتمان آموزشی زبان های خارجی گروه آموزشی دکتر محقق علاوه بر داشتن مجوز از سازمان آموزش و پرورش کل استان تهران، دارای مجوز از سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و همچنین ثبت برند تخصصی و انحصارات آموزش مکالمه زبان انگلیسی در 3 ماه از سازمان ثبت برند صنعتی می باشد و امکان ارائه مدرک معتبر تحت نظارت مراجع نامبرده است.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

دوره های آموزشی زبان انگلیسی

آزمون IELTS
آزمون بین المللی آیلتس که شامل تست 4 مهارت اصلی مکالمه(Speaking)، (توسط مصاحبه)، شنیدار (Listening)، نوشتار(Writing) و خواندن (Reading) است در دو مدل عمومی General و آکادمیک برگزار می گردد. افرادی که قصد گرفتن مدرک را برای ادامه تحصیل و یا شرکت در دوره های تخصصی کاری و علمی در اروپا یا کشورهای انگلیسی زبان را داشته باشند می بایست نمره آیلتس آکادمیک کسب کنند اما اگر افرادی برای مهاجرت غیر تحصیلی و شغلی تخصصی قصد دریافت داشته باشند نمره آیلتس عمومی General را نیاز دارند. در آزمون آیلتس، بخش های Reading و Writing دارای آزمون های متفاوتی در دو نوع General و Accademic هستند. بسیاری معتقدند که آزمون آیلتس Accademic, سختی بیشتری داشته و کسب نمرات بالا در آن دشوارتر است. نمره ی آیلتس بین اعداد 0 الی 9 بوده و نمرات بالای 8 (یعنی 8 ،8.5 و 9) برای همیشه اعتبار خواهند داشت در صورتی که نمرات 7.5 و پائین تر صرفا 2 سال اعتبار دارند. کسب نمره های بالای 6 برای مهاجرت مورد نیاز است و افراد می توانند با کسب نمرات بالای 7 امکان حضور در شرایط مطلوب را برای خود فراهم آورند (البته در صورت تکمیل بودن مدارک دیگر) این آزمون همه ساله و بصورت 30 الی 45 روز یکبار برگزار می شود و هزینه ی آن با دلار پرداخت می گردد که هزینه آن حدودا 250 الی 270 دلار است.(30 مرداد 97) و مدرک آن توسط مراجع بین المللی و از استرالیا صادر می گردد و در تمام دنیا معتبر است. برخلاف آزمون تافل، مرجع جامعی برای مهارتهای آیلتس در دنیا وجود ندارد و کتابهای نوشته شده در حوزه آیلتس صرفا یا تمرینی برای آزمون ها هستند و یا کتاب هایی به صورت دوره های آموزشی طولانی مدت و بدون آزمون هستند. برای اولین بار در جهان مجموعه گروه آموزشی دکتر محقق به تألیف کتاب "مهارت های 4گانه آیلتس 7" پرداخته است.
آموزش مکالمه زبان انگلیسی در سه ماه
یادگیری مکالمه زبان انگلیسی نیازمند زمانی طولانی نیست و صرفاً با استفاده مفید 3 ماهه از کلاسهای زبان انگلیسی می توان به مکالمه انگلیسی دست یافت. شیوه آموزش در دوره های فشرده مکالمه زبان انگلیسی در 3 ماه به شیوه ی منحصر به فرد و هر جلسه کلاس در 3 بخش آموزش گرامر به زبان فارسی، آموزش لغات و عبارات در قالب داستان های موضوعی و بحث های مستقیم گروهی برگزار می گردد. در بخش اول این کلاسها، زبان آموزان یکبار برای همیشه روی نکات گرامری که برای مکالمات خود نیازمند آنها هستند مسلط می گردند. در بخش دوم کلاسها، عبارات و کلمات مورد نیاز در مکالمات به صورت داستان به زبان آموزان آموزش داده می شود و فراموشی این عبارات به حداقل می رسد. ضمناً به دلیل یادگیری عبارات در قالب داستان، سهولت بازیابی عبارات بسیار افزایش می یابد. در بخش سوم کلاسها، زبان آموزان در رابطه با موضوعات اصلی روزمره و اجتماعی همه روزه به بحث انگلیسی می پردازند و با ارائه نظر و استفاده عبارات آموزش داده شده به رشد مکالمه خود می پردازند. کتابهای این دوره های مکالمه تماماً انحصاری و نوشته ی مدرس دوره ها می باشد که با ثبت انحصاری این برند یعنی "مکالمه زبان انگلیسی در 3 ماه" و تألیف کتب مکالمه به شیوه ای نوین از آموزش مکالمه می پردازند. سابقه ی این دوره ها به 15 سال رسیده است و در طی این دوران بیش از 5000 نفر از این دوره ها فارغ التحصیل شده و معادل 2 سال مراکز آموزش دیگر بر دانش زبان انگلیسی شناخت پیدا کرده اند.
دوره آموزشی مکالمه زبان انگلیسی سطح مقدماتی تا متوسطه
طول دوره:
شهریه دوره:
مدرس دوره:
مدت آموزشی:
دوره آموزشی مکالمه زبان انگلیسی در 3 سطح متوسطه تا فوق پیشرفته
دوره ی آمادگی آزمون IELTS
دوره ی آمادگی آزمون تافل PBT
دوره ی آمادگی آزمون تافل IBT
بحث آزاد انگلیسی
دوره ی آموزش زبان ترمیک ویژه بزرگسالان
دوره ی آموزش زبان ترمیک ویژه نوجوانان


اساتید ما

جناب آقای دکتر بهنام محقق

-15 سال سابقه تدریس زبان انگلیسی در کلیه سطوح
-استاد زبان انگلیسی دانشگاه امام حسین(ع)، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، انجمن هنرهای نمایشی ایران، هیأت مدیره کارخانجات باراکا، دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه علامه طباطبائی و آموزشگاه های زبان انگلیسی بسیاری از قبیل شکوه، کیش، سفیر، خانه فرهنگ نازی آباد، آموزشگاه T.K، مؤسسه زبان خرسند، حوزه هنری، مؤسسه اشراق، آموزشگاه زبان تهرانی و ...
-مترجم همزمان سابق وزارت نیرو و جلسات بین المللی UNDP سازمان ملل متحد
-مؤلف 5 عنوان کتب تخصصی زبان انگلیسی
-مترجم کتاب هنر تحریم ها
مؤلف کتاب آموزش مهارت های 4 گانه IELTS در 60 روز

سرکار خانم زهرا شهبازنژاد:

اطلاعات تحصیلی:
- کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی
- کارشناسی ارشد رشته آموزش زبان انگلیسی در دانشگاه الزهرا
اطلاعات و سوابق آموزشی و شغلی:
-آموزش زبان انگلیسی در تمامی سطوح از پایه تا فوق پیشرفته با کتاب های Let's go, Family and Friends, Connect, Interchange, American File, Touch stone, Teen 2 Teen, Toefl PBT, Common mistakes, Tactics for listening سری کتاب های in use، سری کتاب های مکالمه+گرامر در 60 روز، 1200 عبارت کاملاًضروری و کاربردی و ...
-مدرس زبان انگلیسی در مؤسسات زبان انگلیسی مختلف از قبیل زبانسرای آتیه، شکوه، خرسند، فرهنگسرای خاوران، گلها، فرهنگسرای بهمن، فرهتگسرای فجر، خانه فرهنگ نازی آباد، سیمرغ و ... (از 1385 تااکنون)
-دارای مدارک آموزشگاهی زبان انگلیسی TOEFL,TEFL, IELTS, TTCو...
-تألیف و ترجمه کتاب 1200 عبارت کاملاً ضروری و کاربردی و کتاب دو زبانه شخصیت شناسی از طریق اینیاگرام
-گوینده فایل های صوتی سری کتاب های مکالمه+گرامر در 60 روز، کتاب دو زبانه کاهش 5/4 کیلوگرم در 30 روز
-مترجم کتاب 3500 عبارت کاربردی انگلیسی و گوینده فایل صوتی همین کتاب
فعالیتهای مدیریتی، ویرایش، ترجمه و نظارتی در حوزه زبان انگلیسی:
-سوپروایزر زبان انگلیسی مؤسسه زبان انگلیسی خرسند (1386-1388)
-مترجم همزمان سمینارهای برگزار شده در دانشگاه علمی-کاربردی
-سوپروایزر زبان انگلیسی فرهنگسرای بهمن و فرهنگسرای فجر (1396-1398)
-ویراستار سری کتب مکالمه + گرامر در 60 روز، 3500 عبارت کاربردی انگلیسی، شخصیت شناسی از طریق اینیاگرام و کاهش 5/4 کیلو وزن در 30 روز